Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Holiday Inn

2 posters
YazarMesaj
Dwight Caine
Admin
Dwight Caine

Holiday Inn Empty
MesajKonu: Holiday Inn   Holiday Inn Icon_minitimePaz Şub. 01, 2009 5:29 pm

En kötü otel ama arka sokaklarda kayıp bu otel Saklanmak için çok iyi bir yer..
Dwight Caine
Admin
Dwight Caine

Holiday Inn Empty
MesajKonu: Geri: Holiday Inn   Holiday Inn Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 2:07 pm

Gecenin karanlığında karanlık otele doğru girdi.Duvarların sıvaları dökülmüş,içerde iğrenç bir koku vardı.Nem kokulu Lobiyi geçti ve Masanın başında duran şişman ve kirli sakallı adamın yanına geldi.Adam yarı uyur hadeydi.Dwight kafaındaki kapşonunu yavşça indirdi ve veznedeki adama seslendi..

Yer ayırtmştım Larry Globe adına dedi

Adam "Oda numarası 202"dedi.Dwight yavaş adımlarla yukarı çıktı.Koridorda yürürken onunkileri takp eden ayak sesleri duydu.Arkaını dönerdönmez siyah giysili bir adam gördü.Adamın şirketten olduğuna emindive koşmaya başladı....
Robert Zimman
Admin
Robert Zimman

Holiday Inn Empty
MesajKonu: Geri: Holiday Inn   Holiday Inn Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 2:14 pm

Robert normal halinden daha uzun saçlı ve pis sakallıydı üstünde siyah bir pardesü vardı. Az önce beş sene öncesinden ışınlanmış ve koşarak otele giren Dwight'ın yanına gelmişti. Dwight'ın hızlanmaya başladığını görünce 'Dur' dedi.
https://heroesrp.yetkin-forum.com
Dwight Caine
Admin
Dwight Caine

Holiday Inn Empty
MesajKonu: Geri: Holiday Inn   Holiday Inn Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 2:23 pm

Dur sesini dyunca Dwight Ger döndü birazda beyninden vurulmuşa döndü...bu eski dostu Robertti.....Onun şirketten olduğunu sandı...Korkuyla durup geri döndü..Karşısındak Robert değildi.Daha uzun saçlı ve kirli sakallı haliydi.Onu bu halde görünce zaman yolculuğu özelliği geldi....Zamanda yolculk edip onun yanına gelmiş olmalıydı...Aklına gelen ilk şeyi birazda saçmalayarak söyledi:

"Robert Niye burasın?"
Robert Zimman
Admin
Robert Zimman

Holiday Inn Empty
MesajKonu: Geri: Holiday Inn   Holiday Inn Icon_minitimeSalı Şub. 03, 2009 2:53 pm

Robert Dwigt'tan bir iki adım uzaklaşır ve konuşmaya başlar.

Dwight hemen beni ve Paul'ü bulmalı ve şirkete karşı örgütlenmelisin. Paul senin için gereken finansmanı karşılayacaktır. Ben 1 sene sonradan geliyorum. 3 Şubat 2010 tarihinde tam burda senin yüzünden büyük bir elektrik patlaması gerçekleşti ve tüm Britanya elektriksiz kaldı ve yakınlardaki herkes öldü ben son anda seni uyarmaya gelebildim. Bu olaydan 1 ay önce şirketin başındaki Doherty'i Paul'ü öldürdü. Sende onun intikamını almak için o Doherty'i öldürdün. Sonra şirket sana bir iğne yaptı. Ancak şirket iğnenin tasarlanmasını henüz bitrmedi. Eğer iğnenin yapılmasını engellersen kendini ve bizi kurtarabilirsin. Ben şimdi gitmeliyim burada daha çok kalıp bir şeylerin değişmesine neden olursam çok daha kötü sonuçlara neden olabilirim. Şimdi ölüme gitmeliyim unutma bizi örgütleyip iğnenin geliştirilmesini engellemen lazım.

Ve bir iki adım daha gerileyerek kaybolur.
https://heroesrp.yetkin-forum.com

Holiday Inn
1 sayfadaki 1 sayfası