Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Katılmak!!!!!!

3 posters
YazarMesaj
Dwight Caine
Admin
Dwight Caine

Katılmak!!!!!! Empty
MesajKonu: Katılmak!!!!!!   Katılmak!!!!!! Icon_minitimeC.tesi Şub. 07, 2009 1:10 pm

Primatech paper ve daha çok Doherty ailesini çökertmek için gireceğimiz psikolojik ve Fiziksel savaşlarda isteyen herkes yanımızda yer alabilir..Katılmak için:

Ad:
Güç:
Geçmiş:(Karakter Kartından kopyalayın)
Mary Loisa Mythique

Mary Loisa Mythique

Katılmak!!!!!! Empty
MesajKonu: Geri: Katılmak!!!!!!   Katılmak!!!!!! Icon_minitimePaz Şub. 08, 2009 9:00 am

Ad: Mary Loisa Mythique
Güç: Görünüm değiştirme
Geçmiş: Aslında geçmişim geçmişte kaldı ama yinede biraz bahsedeyim. Ben Fransız kökenli Mythique ailesinin tek çocuğuydum. Ailemiz büyük bir aile, bir sürü kuzenim var. Fakat artık hiç biriyle görüşmüyorum. Bir ara tekrar irtibata geçicem sanırım, ama bu biraz daha bekleyebilir. Annem ve babam bir çatışma esnasında öldüler. Onlardan bana bir tek özel gücüm kaldı. Sanırım aileden geliyorlar? 15 yaşındayken öldürülmüştü ailem. Bende gücümü 16 yaşındayken farkettim. Ama hala bu güçlerin sebebini veya bana ne için verildiğini öğrenemedim. Bunun arayışı içerisindeyim şu aralar. 19 yaşında okulum tamamıyla bitti. 4 yıldır Dünya'yı geziyorum. Belki bir şeyler öğrenebilirim ha?
Dwight Caine
Admin
Dwight Caine

Katılmak!!!!!! Empty
MesajKonu: Geri: Katılmak!!!!!!   Katılmak!!!!!! Icon_minitimePaz Şub. 08, 2009 9:12 am

Tamam Alındın
Charles Barkley

Charles Barkley

Katılmak!!!!!! Empty
MesajKonu: Geri: Katılmak!!!!!!   Katılmak!!!!!! Icon_minitimePaz Şub. 08, 2009 9:24 am

Ad:Charles Barkley
Güç:Akıl okuyabilme
Geçmiş:(Karakter Kartından kopyalayın):-Ailesi fakir bir aileydi. Charles on sekiz
yaşına gelene kadar annesi ve babasıyla yaşamıştır. On sekiz yaşına
geldiğinde evden ayrılmış ve özel güçlerini keşfetmiştir. Bu güçlerini
ilertletmek için New York'a gelmiştir.
Dwight Caine
Admin
Dwight Caine

Katılmak!!!!!! Empty
MesajKonu: Geri: Katılmak!!!!!!   Katılmak!!!!!! Icon_minitimePaz Şub. 08, 2009 9:25 am

Tamamdır..

Katılmak!!!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası