Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Mary Loisa Mythique

YazarMesaj
Mary Loisa Mythique

Mary Loisa Mythique

Mary Loisa Mythique Empty
MesajKonu: Mary Loisa Mythique   Mary Loisa Mythique Icon_minitimePaz Şub. 08, 2009 7:30 am

***BEN KİMİM?***

Adım ve Soyadım ~ Mary Loisa Mythique

Mezun Olduğum Okul ~ Bir Fransız Okulu

Yaşım ~ 23

Mesleğim ~ İşsizim

Cinsiyetim ~ Adımdan belli olduğunu sanıyordum? Neyse, Kızım...

Doğum Günüm ~ 1 Nisan'da doğdum. Şaka gibiyim öyle değil mi?

Doğum Yerim ~
Fransa

Özel Yeteneğim ~
Görünümümü değiştirebiliyorum. Genellikle aynı görünüme girerim.

Mary Loisa Mythique Violetbaudelaireibybyluxu9

***BİRAZ DA GEÇMİŞİME BAKALIM***

Aslında geçmişim geçmişte kaldı ama yinede biraz bahsedeyim. Ben Fransız kökenli Mythique ailesinin tek çocuğuydum. Ailemiz büyük bir aile, bir sürü kuzenim var. Fakat artık hiç biriyle görüşmüyorum. Bir ara tekrar irtibata geçicem sanırım, ama bu biraz daha bekleyebilir. Annem ve babam bir çatışma esnasında öldüler. Onlardan bana bir tek özel gücüm kaldı. Sanırım aileden geliyorlar? 15 yaşındayken öldürülmüştü ailem. Bende gücümü 16 yaşındayken farkettim. Ama hala bu güçlerin sebebini veya bana ne için verildiğini öğrenemedim. Bunun arayışı içerisindeyim şu aralar. 19 yaşında okulum tamamıyla bitti. 4 yıldır Dünya'yı geziyorum. Belki bir şeyler öğrenebilirim ha?

Mary Loisa Mythique Mayitakeaphotobybylulukxm0

***KİŞİLİĞİMİ ÖĞRENMEK İSTEMEZ MİSİNİZ?***

~~Aslında anlatılmam yaşanırım. Ama madem öğrenmek istiyorsunuz nasıl biri olduğumu, anlatayım. Ama anlattıktan sonra benden korkarsanız veya tiksinirseniz sorumlusu ben değilim.
Razz~~

Azıcık(!) kendimi beğenmişimdir. Güzelliğimle övünmeyi ve günümü ayna karşısında geçirmeyi çok severim. İltifatlara karşı zayıfımdır. Bir iltifat duydum mu kendimden geçebilirim. Tabii bu her zaman olmaz. İnsanları sinir etmek çoğu zaman fobim olmuştur. Çok önyargılı davranırım. Hakkında kötü düşündüğüm kişi benden korkmalıdır. Ama arkadaşım olanlara sonuna dek bağlıyımdır. Arkadaşlığa önem veririm. Onlar için gözüm kapalı ölüme bile gidebilirim. Görünümüm anne kuzusu bir kız gibi görünebilir belki ama aslında çok cesurumdur. Maceraya bayılırım. Yasakları çiğnemeyi de severim yani. Hmm... Başka başka... Heh buldum. Zekiyimdir. Kitap okumayı severim. Kültürüm geniştir yani. Gitar çalmayı çok severim. Müzikle aram iyidir ama sesim o kadar iyi midir emin değilim. Bir gün beni dinlerseniz öğrenirsiniz. Oyunculuk yeteneğimse doğuştan var. Belki harika değil ama deneyimsiz birine göre gayet iyi. Kendimi ancak bu kadar anlatabilirim sanırım. Zamanla daha iyi tanırsınız beni.Razz

Mary Loisa Mythique Fimdetardebybylulukamx9

Mary Loisa Mythique
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mary Loisa Mythique